KONSTELAČNÍ VEČER
V JURTĚ

17.10. 2023 od 18:00 do 21:00

 

Poznejte, co je skryto „až za tím“, co vás tíží a oslabuje.

Díky konstelačnímu náhledu nalezněte přijetí a uvolnění. A vaše trápení může v klidu odejít

V životě se řídíme vnitřními obrazy, které nás buďto podporují nebo brzdí, dávají sílu nebo oslabují. V konstelacích pracujeme s těmito obrazy a dáváme jim prostor pro proměnu směrem k větší harmonii. 

Konstelace ukazují alternativní obraz naší „vnitřní“ reality. Získáváme tak svobodu výběru – zůstat ve starém, nebo se rozšířit o nové.  Na změnu našeho postoje a vnímání reaguje jinak i naše okolí.  Tím tedy můžeme změnit i věci, které leží mimo nás.

Pronájem jurty
Pronájem jurty
Vše je nedokonalé. Vše je v pohybu. A tak prožíváme zkušenosti, se kterými si nevíme rady a které nás v hloubce zaměstnávají. Přitom dokážeme vidět své potíže pouze z omezeného úhlu pohledu, a tak někdy stojíme na místě. A když pocítíme, že už jsme připraveni udělat pohyb, hledáme příležitost jak nahlédnout hlouběji pod povrch.

Konstelační práce nám umožňuje pochopit nevědomé vlivy, které ovlivňují naše konání a cítění. Je to možnost, jak na hlubší rovině objevit a propustit příčiny našich problémů a stagnací.

Pronájem jurty
Pronájem jurty

TENTO VEČER JE PRO TEBE, POKUD:

* tě zaměstnává náročné téma a nevíš si s ním rady

* hledáš jiný pohled na určitou situaci – v práci, vztahu nebo rodině

* řešíš nějaké téma související s intimitou a sexualitou a chceš ho posunout dál

* tě zajímají univerzální životní zákonitosti a rád se posouváš k dospělému vědomí

* znáš konstelační práci a rád se učíš skrze zastupování v rolích

* tě to právě sem táhne a nevíš proč

Jsem připravena pracovat i s hluboce intimními tématy. Vzhledem ke své praxi lektorky tantry dokážu bezpečně ošetřit téma související se sexualitou a intimitou. Jste zváni se podívat na cokoliv co se týká sexu, potěšení, intimity, partnerství, studu, odmítání, nenaplněné touhy apod. Vytvořím pro vás bezpečný prostor, abyste mohli otevřít to, o čem se vám přirozeně nemluví snadno.

Večer zároveň není tématicky omezen, a tak můžete přijít zkoumat vaši práci, majetek, partnerství a cokoli jiného. Důležitá je vaše otevřenost a ochota se ponořit do hlubin, ve kterých jste dosud nebyli.

„Program večera budu přizpůsobovat vám. Podle toho, kolik se nás sejde a jaká témata přinesete, budu vybírat způsoby nahlížení na vaše téma. Můžete očekávat sdílení, jemnou práci s tělem či meditaci, konstelační náhledy individuální a skupinové.
Vlastní konstelace není zaručena. Důvěřuji v to, co přinese přítomný okamžik, a co odhalí konstelační pole“.

JDEŠ DO TOHO?

KDY: 17.10.2023

ZAČÍNÁME: 18:00, KONČÍME: cca 21:00

STOJÍ TO: 500 Kč

S SEBOU:pohodlné oblečení, láhev s vodou

KDE: Březová 92, 267 27 Halouny

JAK SE K NÁM DOSTANETE:

Autem – z Řevnic 5 minut, z Berouna 25 minut, z Prahy-Smíchova 40 minut
Vlakem – do zastávky Řevnice, odtud zajistíme vyzvednutí

CO ŘÍKAJÍ ÚČASTNÍCI KONSTELAČNÍCH NÁHLEDŮ?

Dává to smysl a má to hloubku a potenciál uzdravit i situace, o kterých si myslíme,že už nemají žádná řešení.
Akci bych z vlastní zkušenosti doporučila všem kdo se chtějí podívat v bezpečném a láskyplném prostředí hlouběji pod povrch nějaké tíživé životní situace. Ať už se týká zdraví,rodiny,partnera,práce nebo nějakých nezpracovaných emocí jako jsou například strach, hněv, smutek v srdci.
Marci

účastnice konstelačních náhledů

Po pár letech jsem se opět ocitl na konstelačním setkání. Inspirovalo mne k tomu shlédnutí výjimečného seriálu „Já, jinak“, který se konstelací dotýká. Chtěl jsem opět zažít to, co konstelace dobře umí, a to podívat se na svůj životní příběh z úhlu pohledu, kterého mysl často není schopná. Uvidět příběh, aniž bych do toho musel vstupovat a něco vymýšlet.

Prostě být jen svědkem toho, co se děje.

Spolu se Šárkou a dalšími účastníky se to do sytosti povedlo a na mé otázky přišly odpovědi. V příjemném, přátelském, pohodlném prostředí, kde se nijak netlačilo na pilu, jsem měl možnost postavit si svojí konstelaci i být přítomen v konstelacím ostatních. I ty se mě dotkly neb jsme všichni z jednoho těsta.

Jsem rád za tuto zkušenost. Děkuji
Jirka Mařík

účastník konstelačních náhledů

.

VYJASNĚTE SI OTÁZKU, KTERÁ VÁS TRÁPÍ

STÁHNĚTE SI 20-MINUTOVOU MEDITACI, KTERÁ VÁM POMŮŽE NALÉZT ODPOVĚĎ NA JAKOUKOLI PALČIVOU OTÁZKU.

KONTAKT

Ing. Šárka Nováková
Březová 92
267 27 Halouny
IČO: 8662 2951

Email: info@sarkanovakova.com
Telefon: 777 246 812

NAPIŠTE MI