SVATEBNÍ RITUÁL

…. aby vaše svatba nebyla „jen papír“

VRACÍM SVATEBNÍMU OBŘADU ÚCTU, JEŽ SI ZASLOUŽÍ

Svatební obřad vnímám jako jeden z nejhlubších okamžiků v životě páru. Rozhodnutím vstoupit do manželství říkáme jeden druhému plné ANO. Není to ani „možná“, ani „možná někdy“ … je to ANO, právě a jen tobě, právě teď. Málokdo vstupuje do manželství s tím, že se za pár let zase rozvede. V den svatby proudí láska, důvěra, naděje. Je to okamžik hluboké pravdivosti, výjimečný den, kdy intimnímu, a přece veřejně uznanému propojení muže a ženy mohou být svědky jejich rodiny, přátelé, či komunity. Ve svatební den proudí láska a naděje nejen mezi manželi, ale v celém prostoru kolem.

Svatební obřad provázím tak, aby byla uctěna vážnost a zároveň sladká lehkost tohoto aktu. Jsem si vědoma toho, že se tato událost dotýká více než dvou srdcí. Dochází k propojení rodů, k odpoutávání se od původních rodin nebo předchozích vztahů, ke změně identit, k pomyslnému pouštění mláďat z hnízda. Je to opravdu více než jen papír. A mým základním posláním je uvidět a uznat vše, co se při svatebním dni děje. A vytvořit takovou atmosféru, ve které se budou cítit vítáni a respektováni všichni, kterých se to týká.

Připadá vám klasický svatební obřad příliš krátký a neosobní? 

Přejete si prožít svatební den v hloubce a upřímnosti?

Chcete při svatebním obřadu mít dost času procítit všechny emoce, které provázejí tuto zásadní životní změnu?

Toto vše můžete zažít při svatebním rituálu šitém na míru.

SVATEBNÍ RITUÁL – REFERENCE

„Jsem nesmírně vděčná, že jsme na Šárku narazili. Dlouho jsme hledali způsob, jak mít svatbu opravdu jedinečnou a hlubokou, a její svatební rituál přesně splnil vše, po čem jsme toužili. Všichni byli překvapení, jak krásná svatba může být.“

Kateřina Sedláčková

herohero.com/jsemkateriina

„Trochu jsem se bál, jestli to nebude moc„ezo“. Po první schůzce se Šárkou jsem se uklidnil a začal se opravdu těšit. Umí na vše najít ta správná slova. “

Honza Sedláček

www.smyslno.cz

Moje máma z toho dlouho čerpala, jako z krásného zážitku. I kamarádi říkali, jak je to povzneslo a na nějakou dobu vyživilo. Dokonce vzdálenější strýček z nejstarší generace rodiny, říkal jak pro něj byla silná zkušenost být s muži ve skupině a dávat podporu mému manželovi.”

Kateřina Pašková Janatová

SVATEBNÍ RITUÁL –  AUDIO REFERENCE

Svatba novomanželů Grulichových, červenec 2023,  Černá hora u Olomouce

DALŠÍ REFERENCE »

Před pár lety jsem svatební obřady začala vést pro své známé. Znali mě jako lektorku osobního rozvoje, důvěřovali mi, a s rituály se již setkali. Věděli do čeho jdou a znali sílu a potenciál rituálů.

Dnes vedu svatební obřady převážně pro snoubence, kteří nemají předchozí zkušenost. Často mi říkají „My nejsme žádní esoterici, ale přejeme si na svatbě zažívat hloubku.“ Mnoho z nich slyšelo ostatní vyprávět o té krásné atmosféře, nebo sami byli hosty na mém svatebním obřadu a věděli, že jednou to budou chtít prožít přesně takhle.

Obřad Tři brány lásky jsem sestavila jakožto novodobý svatební obřad, který vychází vstříc potřebám současného životního stylu i neměnným a nadčasovým potřebám partnerského vztahu.

S lidmi pracuji již více než 16 let, z toho 13 let na poli rozvoje osobnosti. Opakovaně jsem přítomna niterným prožitkům a emocím, které doprovázejí každou menší či větší životní změnu. Začínala jsem jako koučka a lektorka ve firemním prostředí, a postupně jsem se stala osobní průvodkyní významnými životními změnami.

Rituály nedělám pro „vyvolené“. Mluvím jazykem, kterému rozumí každý svatebčan. Vím, co prožívají rodiče ženicha a nevěsty, i když to na sobě nedají znát, a vím také, co potřebují pro to, aby jim na svatbě bylo dobře. Proto s nimi mluvím a připravím je na to, co přijde. 

Poznám dříve než ostatní na tváři člověka, že se mu do očí derou slzy. A vím, jak ho podpořit, aby se cítil dobře, i když se přehrada protrhne a slzy kapou. Slzy patří ke každému rituálu. Stejně tak jako nervozita na začátku a nesmírná radost a hluboké štěstí na konci.“

CO VÁM SVATEBNÍ RITUÁL PŘINESE ?

Prožijete nezapomenutelný čas, na který budete s láskou vzpomínat celý život. Právě samotný obřad bude ta nejkrásnější a nejhlubší část vaší svatby. A tím dáte náležitou úctu této zásadní životní změně.
Vaše svatba bude především oslavou LÁSKY!

Vaše rodiny budou svědky silného a hlubokého aktu lásky. Možná poprvé zažijí vaše dva rody společný silný zážitek, který je propojí a stmelí.

V rámci svatebního dne dáte dostatek času tomu nejdůležitějšímu, co se na svatbě odehrává – vy dva si říkáte ANO, a vstupujete do manželství. To se stane vrcholem celého dne, který už nic dalšího nepřekoná.

Vaše svatba proběhne přesně tak, jak si přejete. Nebudete se muset ničemu přizpůsobovat ani se do ničeho nutit. Svatební obřad bude přizpůsoben na míru vaší představě. Bez kompromisů.

CO JEŠTĚ MŮŽETE ZÍSKAT?

Vyhnete se smíšeným pocitům ze strohé, neosobní svatby. Nemusíte do poslední chvíle trnout, jaký proslov vás nakonec čeká. Nemusíte zažít to zklamání, že jste se skoro ani nenadechli a už to máte za sebou.

Budete vědět, do čeho jdete! Bude vás oddávat člověk, kterého znáte, kterému důvěřujete, který zná vás a je s vámi plně přítomen. Poznáte mě předem a pokud si mě vyberete, tak na základě důvěry a dobrého pocitu. A rozhodně nebudu spěchat, abych po vás stihla další svatbu!

Budete mít jistotu, že váš velký den proběhl tak, jak jste si přáli, že jste všemu dali dostatek času. Ještě dlouho poté ve vás bude doznívat krásný pocit z toho, že jste využili naplno možnosti, které přechodový rituál do manželství nabízí. 

Otevřenost a hloubka svatebního rituálu se vždycky přenese na všechny přítomné. Všichni totiž přijdou kvůli vám, a díky kráse a laskavosti tohoto obřadu se otevře nejedno srdce. Budete zahrnuti spoustou lásky a podpory nejen od partnera, ale i od mnoha těch, kteří jsou v tom s vámi a kteří vám ze srdce přejí štěstí a dlouhý spokojený manželský život.

Možná jste někdy plakali u překrásné svatby ve filmu, nebo jste se dojímali u svatebních videí na sociálních sítích. Tolik lásky, tolik emocí, taková krása.

Možná jste si kladli otázku, zda se toto někdy poštěstí i vám. 

Ano, je to možné. Přesně tak se můžete cítit na své svatbě!

Vytvořím pro vás takovou atmosféru, která vám umožní nic neřešit, nechat se vést a prožít vše co se děje uvnitř, když svému partnerovi říkáte své životní ANO a on říká plné ANO vám.

JAK TO PROBÍHÁ ?

01

PŘEDSVATEBNÍ PŘÍPRAVA

Krok za krokem vás provedu přípravami na rituál. Budeme si povídat o tom, co pro vás manželství znamená a s jakým záměrem do něj vstupujete. Pomohu vám si uvědomit, co vše tato změna přináší do vašeho života. Probereme související témata – vztahy v rodině, změnu příjmení, kvality vašeho partnerství, vaše představy a očekávání od svatebního dne. Zformulujete si svá svatební vyznání.

02

NÁVRH OBŘADU NA MÍRU

V rámci svatebních příprav vám navrhnu podobu svatebního obřadu, kterou společně doladíme. Do obřadu můžeme zařadit prvky a svatební zvyky, které si budete přát. Společně uděláme rozhodnutí zda a jakým způsobem propojíme svatební rituál s úředním nebo církevním obřadem.

03

SAMOTNÝ OBŘAD V „DEN D“

Přijedu za vámi a několik hodin před začátkem připravím obřadní místo. Informuji svědky, rodiče i další přítomné na to, co je čeká. A pak už se všichni můžete krok za krokem nechat vést do kouzelné říše slavnostního svatebního rituálu na míru vám dvěma.

KOLIK TO STOJÍ?

CENA SVATEBNÍHO RITUÁLU NA MÍRU JE 20.000 Kč

Cena je platná do 31.12.2024

Od 1.1.2025 je cena rituálu 22.000 Kč

ZA TUTO CENU ZÍSKÁTE:

  • Předsvatební přípravu se Šárkou = 3x konzultace osobně nebo online, každá v délce 60-90 minut
  • Koordinaci s dalšími zúčastněnými stranami = s matrikou/církví, s dodavateli hudby, květin apod.
  • Návrh vašeho osobního svatebního rituálu na míru
  • Přípravu rituálního místa v den konání obřadu
  • ´Vedení obřadu v den svatby = délka dle dohody a rozsahu 45 – 120 minut

JAK PROBÍHÁ SPOLUPRÁCE?

POZNEJME SE NA ÚVODNÍ SCHŮZCE ZDARMA

Máte-li zájem o svatební rituál, můžete si objednat 30-minutovou online schůzku. 

Slouží k tomu, abychom se poznali, abyste se dozvěděli vše, co vás zajímá. Vzájemně zjistíme, zda by nám spolupráce vyhovovala. 

Při svatebním rituálu je pro mě zákazníkem partnerská dvojice a pracuji tedy pro vás oba, pro celý pár. Proto je nutné se sejít ve třech. Poté máte čas se rozhodnout, zda do toho společně půjdeme.

Při objednávání schůzky rovnou uveďte datum a místo svatby, abych rovnou ověřila svou dostupnost v daném termínu.

SVATEBNÍ VYZNÁNÍ

Plánujete klasickou svatbu a chcete něco navíc?
Zařaďte do obřadu krok navíc: vaše jedinečné svatební vyznání.